2017 Yaz Takı Modası

Takı, kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olarak kabul edilir. Bu durumda her yaz da takı modası değişime uğramaktadır. Ünlü markaların defilelerine ve kataloglarına baktığımız zaman da takıların bu sene muhteşem bir dönüşüm yaşadığını söylememiz mümkün olacaktır. Bildiğiniz gibi son yıllarda aksesuar ve takı konusunda minimal rüzgarlar esmekteydi ve büyük boy takılardan karşılanmaktaydı. Ama bu sene durum değişiyor ve markalar daha cesur tasarımları ön plana atmaya başlıyor.

Çoklu Yüzükler

Son birkaç dönemdir yavaş yavaş moda olmaya başlayan çoklu yüzükler, bu sene kendisini daha çok gösterecek. Birkaç parmağa birden takılmasıyla bilinen bu yüzük çeşitleri ile şıklığınıza şıklık katacağınıza eminiz.

Siyah aksesuarlar

Bahar ve yazın rengarenk giyinmeyi sevmeyen kadınlar üzülmesin, siyah aksesuarlar tekrar moda. Siyahın asilliği, bu sene defilelerde de mankenleri süslerken, özellikle siyah ve pırıltılı takılar, gotik modasını tekrar getirdi. McQueen ve Versace’nin defilelerinde sık sık görmeye başladığımız bu takılarla oldukça karizmatik olacaksınız.

Tasma Kolye

90’lı yılların modası olan tasma kolyeler, bu sene defilelerde boy göstermeye başladı. Choker Kolye olarak da adlandırılan bu model, deri, ipli ve zincirli olmak üzere birçok çeşitte bulunuyor. Tasma kolye kadınlara çekicilik ve şıklık katıyor.

Renk cümbüşü

Minimalizmden sıkılan kadınların imdadına, renk cümbüşü takılar yetişiyor. Prada gibi birçok dünya devinin defilelerinde kullandığı bu seçenekler, kadınların birçok takıyı rengarenk bir biçimde takmasından oluşuyor. Eğer sizler de renkliliği seviyorsanız, bu modayı kaçırmamalısınız.

Romantizm sizi terk etmedi

Üstte bahsettiğimiz hiçbir trendi kendinize yakıştıramıyorsanız, romantik takılar da bu senenin modaları arasında, üzülmeyin… Pudra tonları ve çiçek desenlerinden oluşan bu güzel takılar, birçok markanın kataloglarını süslüyor. Defilelere ve kataloglara göz gezdirmeniz halinde kendinize uygun aksesuarları rahatlıkla bulabileceğinizden eminiz.

Korkmayın minimalizm de burada

Minimalizmden uzaklaşılıyor dediğimiz zaman birçok kişinin yüreği ağzına geldi eminiz. Fakat korkmayın minimalizm her sene olduğu gibi bu sene de moda. Özellikle Wang’ın defilelerini izlediğiniz zaman neden bahsettiğimizi anlayacaksanız.