2017 Yaz Saç Renkleri ve Modelleri

Değişen modaya ayak uydurmak aslında hiç de zor değil. Bunun için yapmamız gereken tek şey defileleri izlemek ve moda dergilerine arada sırada bir göz atmak. Özellikle saç renkleri ve modelleri seçenekleri her sene değişmekte bu değişimler de birbirinden epey farklı olmaktadır. Biz de sizler için bu yazımızda 2017 yılının saç renkleri ve modellerini derledik. Bu modeller ve renklerle çevrenizde aranılan kişi olmanız hiç zor olmayacak.

Sörf Trendi

 2017’nin en cool saç trendlerinden birisi kesinlikle sörf trendi. Ünlü modacı Alexander Wang’ın tüm defilelerinde kullanmaya başladığı bu modelin bu yaza damga vuracağına garanti verebiliriz. Zaten defileleri ve moda dergilerini incelediğiniz zaman bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu da göreceksiniz. Dağınık ve kısa saçı simgeleyen Sörf trendi, punk ve androjen giyimden hoşlananlar için oldukça ideal. Bu modelde genellikle platin renginin hakim olduğunu söylemekte fayda var.

Rengarenk saçlar

Eskiden de moda olan renkli saçlar, bu sene tekrar vücut buldu. Gökkuşağı gibi renkli saçlara sahip olmak istiyorsanız bu yaz bu stile oldukça uygun bir zaman. Birçok markanın yavaş yavaş piyasaya sunmaya başladığı saç boyaları yarı geçici ve bitkisel içerikleri nedeniyle de dikkat çekmeye başladı. Canınız sıkıldığı zaman saç renginizi kolayca değişmenizi sağlayacak olan bu boyalar bu yazın en özel trendlerinden.

Ense topuzu

Yılların değişmeyen trendlerinden birisi olan ense topuzu, bu sene modern varyasyonu ile karşımıza çıkıyor. Minimal ve şık tasarımı ile sizi ortamlarda cool gösterecek olan bu model, bu yaz sık sık kullanılacak. Yapımı da basit olduğu için gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz ense topuzuyla ortamın tozunu attıracaksınız.

Radikal saçlar

Radikal kesimleri sevenlerdenseniz bu sene yaşadınız. Yukarıda belirttiğimiz modellerin yanına bir de radikal kesimler eklendiği zaman şıklığınıza şıklık katacaksınız. Prada gibi mükemmel markaların defilelerinde sık sık kullandığı bu kesimler eminiz dikkatinizi çekecek.

Islak saç

Saçlarınıza ıslakmış görünümü vermek eskilerde kalmadı. Evet yanlış duymadınız ıslak görünümlü saçlar bu yaz yine moda. Givenchy, McQueen defilelerinde sık sık görmeye başladığımız bu modelle, yazı yakalamanız mümkün olacak.