2017 Parti Elbiseleri

Giydiğinizde kendinizi çok özel hissedeceğiniz parti elbiseleri, büyüleyici güzellikleriyle beğeninize sunuluyor. 2017 parti elbiseleri, muhteşem renkleri ve her tarza hitap edecek çeşitli modelleriyle geniş bir yelpazeye sahip.

Mini elbiseler

Güzel bacaklara sahip olanlar için mini elbiselerde muhteşem modeller var. Bu sezon elbiselerde bol bol fırfır detayı kullanılmış. Tül detaylı şirin mi şirin elbiseler de çok tercih edilen ve hiç modası geçmeyen elbiseler arasında.

 

Göğüs altından bollaşan elbiseler

Bunlara kurtarıcı elbiseler de diyebiliriz. Özellikle göbeği olanlar ve beli kalın olanların tercih edebileceği robadan elbiseler, bu sezonun vazgeçilmez modelleri arasında yer almış bulunuyor. Kısa ve uzun seçenekleri mevcut. Muhteşem renkleri ve romantik detaylarıyla gerçekten büyüleyici görünüyorlar.

Vücuda oturan elbiseler

Zarafetine güvenenler için inanılmaz şıklıkta elbiseler, bu sezonun parti elbisesi trendleri arasında bulunuyor. Bu elbiselerde özellikle 2017’nin vazgeçilmez detayı, tüller ve danteller ön planda. Dekolteli, straplez, kısa, uzun… Bütün modelleriyle göz alıcı güzellikteler.

 

Omuz detaylı elbiseler

Omuz detayı sevenler için çok yaratıcı modeller bulunuyor. Fiyonklar, fırfırlar, geçişli iplerle şıklıkta sınır tanımayan bu elbiseler gerçekten çok  zarif…

Yılın rengi yeşil

2017 yılının rengi yeşil, parti elbiselerinde de muhteşem tonlarıyla karşımıza çıkıyor.

Vazgeçilmez renk kırmızı

3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun demişler… Her sezon olduğu gibi bu sezon da parti elbiselerinde başı çeken renk kırmızı. 2017 yılının rengi yeşil olsa da kırmızı ışığını hiç kaybetmiyor.

 

 

Asil siyah

Asaleti ile göz dolduran siyah elbiseler, sanırım her yılın trend rengi. Sadelikten şaşmayanların bir numaralı tercihi siyah elbiseler, hem sade hem de şık modelleriyle çok asiller.