Örgü saç 2017 yılında tekrar moda. Aslında modası hiçbir zaman geçmeyen bu güzel saç modeli birçok çeşitle karşımıza çıkabiliyor. Kadınların çekici ve güzel görünmesini sağlayan 2017 örgü saç modellerini sizler için hazırladık.

Balıksırtı örgü modeli:

 

Yan örgü modeli:

Oldukça basit olan yan örgü modeli, klasik örgünün yan tarafa alınmış şeklidir. Salaş giyimi seven kadınların sık sık tercih ettiği bu modelle her yere gitmeniz mümkün.

Klasik ikili örgü:

Saçların iki yana ayrılarak örülmesi yoluyla yapılan bu model en sık kullanılan saç örgülerinden birisidir. Hatta bu modeli saç bandı ya da taç takarak süslemeniz de mümkün olacaktır. Klasik ikili örgü size her zaman şık olma fırsatı sunar.

At kuyruğu örgüsü:

Klasik at kuyruğu saç modelinin ucunu örerek gerçekleştirilen bu model de sportif takılan kadınlar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Hem şık hem de rahat olmanızı sağlayan bu modeli tavsiye ediyoruz.

Şelale örgü:

Yabancıların waterfall dediği şelale örgü, saçlarınızın bir kısmından aşağı doğru inen örgüyü simgelemektedir. Bu muhteşem örgü, saçlarınızın her zaman şirin ve şık görünümlü olmasını sağlar.

Bohem örgü:

Bu uzun stili ile ön plana çıkan bohem glam örgü farklı stili ile beğeni kazanmaktadır.

Sık saç örgüsü:

Düğünler ve özel günlerde sık sık kullanılan özellikle de mücevherli iğne ile süslenen bu örgü çeşidi ile çok güzel bir görünüme kavuşacaksınız. Bu modeli yaptıktan sonra saç spreyi ile sabitlemeyi sakın unutmayın.

Serbest örgü:

Bu uzun ve serbest örgülü tarzın vahşi ve özgür dokusunu, kadınların dikkatini çekmektedir. Salaş ve bohem tarza sahip kadınların sık sık kullandığı bu modelde örgü uzunlukları da farklı farklıdır.

Asimetrik örgü:

İyi açılı bir şelale örgü, asimetrik bir örgüye dönüşebilmektedir. Saçın herhangi bir kısmından asimetrik olarak aşağıya indirilerek oluşturulan bu örgü salaş görünümü ile dikkat çeker.