2017 Mayo ve Bikini Trendleri

Havalar güzelleşmeye insanlar denize ve havuzlara akın etmeye başladı. Özellikle Ramazan’dan sonra herkesin denize gideceğini varsayarak sizlere mükemmel bir liste hazırladık. 2017 yazının modası olacak bu mayo ve bikinilerle plajların tozunu attıracak ve şıklığınızla herkesi büyüleyeceksiniz.

İşlemeli Mayolar

Sizlere belki garip gelecek ama düğün tarzı gelinlik modeli mayolar bu sene ön planda olacak. Birçok ünlü markanın defilelerinde gördüğümüz bu güzel işlemeli mayolarla plaj tarzınıza tarz katacak herkesin gözünün üstünüzde olmasını sağlayacaksınız. Tasarımcılar bu mayoları tasarlarken genellikle balayına gidecek olan kadınları düşündüyse de bizce herkes bu şıklıkta yaralanabilmeli.

Püsküllü bikiniler

Bir zamanın modası olan püsküllü bikiniler, bu sene tekrar ön plana çıkıyor. Özellikle etnik işlemelerle beraber kullanılan püsküller, kadınların bir numaralı tercihlerinden birisi olacak. Kataloglarda ve defilelerde sık sık görmeye başladığımız bu harika modellerle kendinizi mükemmel hissedeceksiniz.

Crop top mayolar

Bu senenin en dikkat çekici modalarından birisi crop top mayolar olacak. Birçok farklı renk ve tasarımda hazırlanmış olan bu mayolar bizim de favorilerimiz arasında bulunuyor.

İplik detaylı mayolar 

Yanlardan iplik detayı bulunan mayo çeşitleri, bu senenin en çok tercih edilecek olan trendlerinden birisi. Mükemmel bir uyumla oluşturulmuş bu tasarımlar, birçok markanın da kataloğunu süslüyor.

Tek omuzlu mayolar

Geçmiş zamanlarda moda olan tek omuzlu mayolar, bu yazın da en önemli trendlerinden birisi. Asimetrik bir biçimde tasarlanmış olan bu dikkat çekici mayolar, özellikle koyu renklerle çok güzel duruyor.

Yüksek kesim mayolar 

Yüksek kesim mayolar, bu senenin en önemli trendlerinden birisi. Vücudu güzel olan kadınların mutlaka tercih etmesi gereken bu mayolar, farklı duruşlarıyla da plajlarda herkesin beğenisini kazanacak.

Renkli bikiniler 

Her sene olduğu gibi bu sene de renkli bikiniler ön planda. Eğer renkli giyinmeyi seviyorsanız ve plajda şıkır şıkır olmayı planlıyorsanız, bu tip bir bikini sizler için oldukça uygun olacaktır.

Nude bikini ve mayolar

İşte 2017 yazının en önemli bikini ve mayo trendi: Nude. Yani ten rengi bikini ve mayolar. Bu sene modayı takip etmek istiyorsanız mutlaka ten rengi bikini ve mayolardan birer tane edinmelisiniz.