2017 Kumaş Kaban Trendi

2016 yılının son aylarını yaşadığımız bu günlerde 2017 yılına ait modaya vurgu yapacak yeni trendler kendini bir bir belli etmeye başlamıştır. Bu trenlerden biri de 2017 kumaş kaban trendi olup yavaş yavaş raflarda yerini almaya başlamıştır.

2016-2017 kış mevsimi moda trendlerinin göz önüne yavaş yavaş çıkması ile moda dünyası rengini belli etmeye başlamıştır. Her sene kabanlarda farklı trendlerin ortaya çıkması ile o modanın insanlar üzerinde etkisi görülmeye değerdir. Kabanlarda 2017 moda kumaş ve renkler ise kendini şu şekilde belli etmektedir.

    moda-2017-ekose-kabanbordo-kaban-trendEkose Kumaş Kabanlar

Ekose kumaşlardan kadife kumaşlara kadar birçok kumaş türü kabanlarda tercih edilmiş olup ağırlıklı olarak ekose kumaş kabanlar tarzının benimsendiği görülmektedir. Uzun kabanların bu senenin modası olduğunu vurgulamadan geçemeyiz. Özellikle bayanlarda diz altına kadar kabanların oluşumu sağlanmış ve stantlarda yerini almıştır.

moda-2017-kumas-kabanbordo-kaban-trend

Kareli bir trendin geldiğini söylememiz yanlış olmaz. Özellikle ekose kumaşlarda kareli şekiller ve koyu renkler tercih edilmektedir. Gri tonların ağırlıklı olduğu 2017 kış sezonu kumaşlarda koyu renkleri genellikle beyaz rengi ağırlıklı olmak üzere açık tonlar eşlik etmektedir.

moda-2017-ekose-kaban-trend

Kürklü kabanların da devamlılığını sürdürdüğü kabanlarda kumaş kabanın boyun kısmı kürk kısımları ile sürdürülmektedir. Farklı renklerde kumaşların kombinasyonları ile oldukça fazla çeşitliliğin sağlanmış olduğu kabanlar bu kış yine içimizi ısıtacak seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır.

Zengin Renk Seçeneği İle 2017 Kabanları

2017 yılına yaklaştığımız şu günlerde kış sezonu modası kendini göstermektedir. Moda dünyası tarafından öne sürülen kış modasının yine en belirleyici kısmı kaban trendleri olmuştur. Kumaş kabanların tercih edildiği bu yılda  oldukça zengin çeşitlilik kendini göstermektedir. 2016 yılının son günlerine yaklaştığımız bu günlerde zengin renk seçeneği ile 2017 kabanları moda trendleri kendini göstermeye başlamıştır.

moda-2017-uzun-kumas-kabanyesil-kaban-trend

Ekose kumaşların birbirinden farklı binlerce renk seçeneği ile hayata sunulduğu kaban modellerinde trend renkler  kendini göstermektedir. Koyu ve açık renklerin birleşimi ile kareli şekiller başta olmak üzere birçok kaban seçeneği piyasaya sürülmektedir.

moda-2017-ekose-kabankirmizi-ekose-trend

Moda ikonları tarafından olumlu eleştirilerin sağlandığı trend renkler şık ve zarif görünümü bir arada tutmaktadır. Özellikle asker yeşili gibi farklı renklerin kaban modellerinde kullanılması ile estetik görünümü mükemmel oluşumlar ortaya çıkmıştır.