2017 Kış Modası Renkleri

2017 kış renkleri siyah başta olmak üzere koyu renkleri ön plana çıkarıyor. Doğal ve modern görünümü tamamlayan renk geçişleri lila, kadife yumuşaklığı, yeşil, deri detaylarını bir araya getiriyor. 2017 kış renkleri kadınsı görünümü sadelik ve doğallıkla buluşturan renkler olarak yeni nesil kadın tarzını ortaya koyuyor.

2017 Kış modası Renkleri nasıl olacak?

moda-2017-renkleri-deri-bordo

  • Renk kullanımında koyu geçişler hakim olacak.
  • Siyah ve donuk koyu renkler ön plana çıkacak.

moda-2017-kis-renkleri-valli-lila-elbise

  • Fuşya, yeşil, mavi, lila ve turuncu öne çıkan renkler arasında yer alacak.
  • Bordo rengin farklı tonları trend renkler arasında olacak.
  • Nötr ve feminen renkler en çok öne çıkan renkler olacak.

moda-2017-kis-renkleri-valli-vintage-elbise

  • Renk geçişlerinde yumuşak tonlar öne çıkacak.
  • Haki yeşili ve mat tonlar ön planda olacak.

2017 Kış Kombin Önerileri

moda-2017-kis-renkleri-salas-kazak-salas-etek

2017 kış kombinlerinde salaş kıyafetleri mutlaka denemelisiniz. Salaş kazaklar, etekler ve salaş botlar kombin seçenekleriniz arasında yer alıyor. Vintage desenler ve farklı kesim kabanlar da 2017 kış kombin önerileri arasında bulunuyor. Kombin parçalarınızın doğala yakın renklerde olmasına özen göstermelisiniz. 2017 kışı doğal ve mat renklerin kullanıldığı bir yıl olacak.

moda-2017-kis-renkleri-salas-kazak-siyah

2017 kış kombin parçalarınız içinde siyah kotlar ve salaş kazaklar mutlaka olmalı. Kadife kumaş bu yıl öne çıkan kumaşlar arasında. Bordo kadife parçalar ünlü markaların yeni sezonlarında yer alıyor Yeşil, mavi ve turuncu renklerin mat tonlarını seçeceğiniz kıyafetlerde aramalısınız.

2017’de Günlük Kombin Renkleri

moda-2017-kis-renkleri-gunluk-kombin-haki-gri

2017 günlük kombinlerde siyah ve koyu renkler öne çıkarken fuşya, yeşil, turuncu, lila  gibi renklerin mat tonları da kullanılabilir. Günlük kombinlerde haki yeşili ve deri detaylı parçalar birlikte sezon modasına uygun bir görünüm verecektir. 2017 moda renkler arasında koyu ve nötr renkler yer alacak. Renk geçişlerinde koyu ve pastel tonların uyumunu yakalayabileceğiniz parçalar ile günlük kıyafet seçimlerinizi yapabilirsiniz.

moda-2017-kis-renkleri-gunluk-kombin-turuncu-beyaz-tshirt

Günlük kıyafet seçimlerinizde bordo rengi de kadife kumaştan parçaları kullanabilirsiniz. Yeşilin ve mavinin yumuşak tonlarını turuncu ile kombin ederek modaya uygun renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Siyah ve koyu renkli parçalar mutlaka elinizin altında olmalı.

moda-2017-kis-renkleri-gunluk-kombin-haki-cizme-gri-pantalon