2017 Kış Ayakkabı Modası

2017 kış sezonunda öne çıkan ayakkabı modelleri modern ve cesur çizgiler taşıyor. Kısa, bileğe kadar gelen botlar, bağcıklı yarım botlar, tokalı ve topuklu botlar bu sene öne çıkan modeller arasında yer alıyor. Deri botlar bu kış en çok moda olacak. 2017 ayakkabı modası siyah ve kahverengi dışında renkleri de göreceğimiz tasarımlar sunacak.

moda-suet-bordo-bot

2017 yılında moda olacak bot modellerinde düğmeli, fermuarlı detayları olan yarım botlar da yer alıyor. Krem rengi, bordo gibi farklı renklerde bot modelleri de öne çıkanlar arasında yer alıyor. Çapraz bağcıklı bot modellerini de sıklıkla göreceğiz. Deri tasarımlarında farklı çizgiler, alternatif modeller göreceğiz.

2017 Bayan Bot Modası

moda-bot-ve-corap

2017 botların farklı tasarımlarının kombinlerde kullanıldığı bir yıl olacak. Kısa bot uzun çorap ikilisi bu kış değişiklik arayanlar için güzel bir seçenek. Bot ve çorap ikilisinin cesur ve modern kullanımları bu sene moda olacak. Botlarda bileğe kadar olan hafif topuklu modeller öne çıkarken opak çoraplarla renk kombinleri yapılabilecek.
moda-kisa-bot-suet

Topuklu botlarda şık tasarımlar ve deri detaylar öne çıkacak. Şık ve topuklu ayakkabılarda ise süet botlar ve ince topuklar öne çıkacak. Günlük kullanım için salaş kıyafetlerle yarım botlar en çok öne çıkan kombin olacak. Uzun salaş etek ve bot kombini trend kombinler arasında yer alabilecek. 2017 bayan bot modelleri kombinlerin vazgeçilmez parçası olacak.

2017 Bayan Bot Nasıl Kombin Edilecek?

2017 yılı cesur ve doğal tasarımların öne çıktığı moda rüzgarları ile açılacak. Salaş tarzda kombinler ve kısa botlar farklı şekillerde kullanılacak. Deri botlar, tokalı ve detaylı botlar, hafif topuklu salaş botlar, uzun çizmeler,hafif topuklu çizmeler bu sene öne çıkan  kış ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

moda-deri-siyah-bot

Siyah kot siyah topuklu bot kombini de 2017 bayan bot kombin seçenekleri arasında yer alıyor. Bol kazak, salaş ceket ve dar pantolonlar siyah ya da haki renkte botlarla tamamlanabilir. 2017 bayan botlarının salaş kıyafetleri tamamlayacağını söyleyebiliriz. Daha şık kombinler için desenli topuklu botlar ve çizmeler kullanılabilecek.