2017 Gözlük Modelleri

Hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan gözlük, 2017 yılındaki farklı tarzlarıyla da moda dünyasına bomba gibi düştü. Altıgen gözlüklerden sade gözlüklere kadar geniş bir yelpazede bulabileceğimiz ürünlerle bu yaz tarz olmamız kesinleşti.

2017 gözlük trendleri nedir? Hangi gözlük bu sene moda oldu?

2017-gözlük-modelleri

Geometrik gözlükler:

Özellikle altıgen çerçeveli gözlükler 2017 yılının modasına şimdiden damga vurmuş durumda. Bütün gözlük markalarının vitrinlerinde görebileceğiniz bu model, her tarz giyime yakışması nedeniyle ön plana çıkıyor.

Çift camdan oluşan gözlük modelleri:

Üst üste takılmış 2 cam varmış havası veren çift camlı bu gözlükler, marjinal bir tarz izleyen erkek ve kadınlar için ideal bir model. Hemen hemen her gözlükçünün vitrininde rahatlıkla bulabileceğiniz çift camlı gözlükler bu sene ortalığı birbirine katacak.

Hipster gözlüğü:

Yıllardır moda olan ve modası asla geçmeyen bu gözlükler, John Lennon gözlüklerini anımsatıyor. Çiçek çocuk havasını 2017 yılında da korumak isteyenlere bu modeli öneriyoruz.

Neon gözlükler:

80’li yılların modası olan neon gözlükler, 2017 yılında da piyasaya yeniden sürüldü. Şimdiden birçok yerli ve yabancı sanatçının gözünde görebileceğimiz bu muhteşem gözlükler, farklılığıyla ön plana çıkıyor.

Fütüristik gözlükler:

Sizlere sanki gelecekten gelmişsiniz imajı veren fütüristik gözlükler, eğlenceli ve farklı oluşlarıyla hemen dikkat çekiyor. Birçok ünlü markanın koleksiyonunda bulabileceğiniz bu gözlükler sayesinde ortamlarda tarz olacaksınız.

DİKKAT ÇEKİN!

Çift çerçeveli gözlükler:

Son aylarda, podyumlarda mankenlerin yüzünde sıklıkla gördüğümüz çift çerçeveli gözlükler, farklılığıyla ön plana çıkıyor. Özellikle renkli camlar ile beraber kullanıldığı zaman herkesin beğenisini kazanan bu gözlüklerin 2017 yılının en favori ürünü olacağını söyleyebiliriz.

Kokoş gözlükler:

Modası hiçbir zaman bitmeyen kokoş gözlükler büyük camları ve kenarlarında bulunan işlemelerle ön plana çıkıyor. Her zaman takılabilecek olan bu tip gözlükler 2017 yılında da vitrinlerde yerini aldı.

Plastik güneş gözlükleri:

Pembe, mavi, lacivert, beyaz ve sarı renkte plastiklerden yapılan ve camları da renkli olan bu gözlükler 2017 yılının modasını oluşturuyor.