2017 Genel Burç Yorumları

2017 yılının ilk günlerinin başlamasıyla beraber, herkes burcunda ne gibi yenilikler ve değişiklikler olacağını merak ediyor. Bu yılın öne çıkan konuları tüm burçlar için genellikle maddiyat olarak tanımlansa da toprak burçları aşk hayatlarında değişiklikler yaşamaya hazırlanmalı.

Su burçlarının kariyer anlamında oldukça başarılı olacağı 2017 yılı, ateş burçları için ise çalkantılı aşk hayatının habercisi durumunda. Hava burçları ise her anlamda kendisini dengede bulacak.

EĞİTİMLER ÖN PLANDA

Koç burçları 2016 yılındaki gibi, eğitim için yaptıkları yatırımlarla ön plana çıkıyor. Bu yatırımların ekmeğini yavaş yavaş alacakları 2017 yılı, hem koç erkeği hem de koç kadınını kariyer anlamında başarıya ulaştıracak. Tabi bu konuda bir şeyler yapıyor olmak gerekiyor. Ateş  grubuna mensup olan koçlar, aşk hayatlarında da yeniliklerle karşılaşacaklar. Evli olmayanlar evlenecek, ilişkisi kötüye gidenler ise bu ilişkiyi sonlandıracak.

2017 yılının şanslı burçlarından birisi de boğa olarak öne çıkıyor. 2016 yılında yaşadıklarından tecrübe ve deneyim elde eden boğalar, bunları 2017 yılında hayatlarını iyi yönde geliştirmek maksadıyla kullanacak. Eğitim, kariyer ve parasal anlamda yükselişe geçecek olan boğa burcu, aşk hayatında da sonunda aradığı mutluluğu bulacak. Boğa kadını çocuk sahibi olmak istiyorsa bu isteğine en yakın zamanda kavuşacak. Sadece birazcık sabır…

Kendisi 2017 yılında her anlamda denge içerisinde bulacak olan hava grubunun en neşeli burcu İkizler, özellikle aşk hayatında yaşayacağı yenilikler sayesinde huzura kavuşacak. Eğitimi devam eden İkizler varsa onlar bu eğitimlerini başarı ile tamamlayarak, kariyer anlamında da büyük adım atacaklar. Özellikle ekonomik anlamda zorluk çeken ikizlerin, tüm isteklerine yavaş yavaş kavuşacağı 2017 yılı, deyim yerindeyse ikizler burcu için parlak bir yıl olacak.

AŞK HAYATINDA İYİLEŞME VAR

Duygusallıkları ile ön plana çıkan yengeç burcu, aşk hayatında yaşayacağı değişimlerle kendisini kısa bir süreliğine boşlukta bulacaksa da bu durumu kolay bir şekilde atlatacak. Yeni yılda yeni insanlarla tanışma imkanı bulacak olan yengeç, yeni aşklara da yelken açacak. Kariyer yapmaya çalışan yengeç burçlarının isteklerinin 2017 yılında gerçekleşmesi için biraz daha çaba göstermesi gerekiyor.

Ateş grubunun en tutkulu burçlarından birisi olan Aslanlar, 2017 yılında eğitim ve kariyer anlamında büyük başarılara imza atacaklar. Maddi anlamda eli rahatlayacak olan aslanların uzun zamandır çok istedikleri seyahate çıkma şansı da olacak. Hali hazırda bir ilişkisi olan aslan burçları bu ilişkilerinde tüm problemleri aşacak, ilişkisi olmayanlar ise mutlu olacakları güzel bir ilişkiye adım atacak.

MADDİ ANLAMDA ÖN PLANDALAR

Ailevi problemler yaşayan Başak burçları, bu anlamdaki dertlerinin çözümünü biraz zor olsa da bulacak. Kariyer ile ilgili amaçları olan başaklar, 2017 yılında bu gayelerine ulaşarak maddi anlamda da büyük rahatlama yaşayacak.

Dengeyi mükemmel bir şekilde sağlayacak olan terazi burçları, 2017 yılına bomba gibi bir başlangıç yapacak. Hem kariyer hem aşk hem de ailevi açıdan tüm problemlerini çözecek olan teraziler, özellikle maddi anlamda çok büyük bir rahatlama yaşayacak. Pragmatik kararlar alarak, olası kriz durumunu atlatacak olan teraziler 2017 yılından çok umutlu.

Aşk hayatlarında sarsıntı yaşayan akrep burçları bu durumun kendilerinde yarattığı psikolojik baskıdan 2017 yılında tamamen kurtulacak. Kendisini deyim yerindeyse prangaya vuran ilişkilerinden silkinerek kurtulacak olan akrepler, yeni ve güzel bir yaşama adım atacak.

Yay burçları bu sene diledikleri şeye kavuşacak enerjiyi kendilerinde bulacak. Kariyer anlamında ilerlemek isteyenler bu alanda başarılı işlere imza atarken, aşk hayatında çalkantılı zamanlar yaşayanlar da bir durulma dönemine girecek ve sonunda huzura kavuşacak.

Maddi anlamda zorluk çeken oğlaklar, 2017 yılıyla beraber bu zorlukları aşacak ve kariyerlerinde diledikleri noktaya ulaşacak. 2016 yılındaki çabalarının meyvesini 2017 yılında yiyecek olan oğlaklar, senelerdir hayalini kurdukları seyahate çıkma imkanını da bulacak. Aşk hayatında sorun yaşayan oğlak burçları ise bu sorunları aşarak, mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sonunda kavuşacak.

2016 yılında çok çabalayan kova burçları, sonunda hayalini kurduğu ilişkiye ve ekonomik bağımsızlığa ulaşacak. Aşk hayatında aradığını bulamayan kova burçları 2017 yılıyla beraber bu konuda da mutlu olmanın adımlarını atacak.

2016 yılını duygusal geçiren balık burçları, ilişki konusunda aradığını 2017 yılında bulacak. Hem kariyer hem de aşk ilişkileri anlamında yeniliklere yelken açacak olan balık burçları, bu yeni yılda kendisini mutlu hissedecek.

Related Posts

2017’de Sizi Neler Bekliyor?