moda, 2017, stil

2017 ‘de Sizin Stiliniz Hangisi

Hem bayanlar hem de erkekler tarafından yakından takip edilen moda özellikle 2017 yılında kesinlikle en eğlenceli ve renkli dönemlerinden birini yaşayacak. Sizler de modayı yakından takip ediyorsanız stiliniz için sizlere önerdiğimiz sokak modası stillerine göz atabilirsiniz.

2017 de sizin stiliniz hangisi?

Kazak ve gömlek kombini

2017, stil, kazak, gömlek, kombini

Sokak modası denildiğinde belki de erkek ya da bayan için en şık ve en rahat kombin örneklerinden birisi de gömlek ve kazak kombinidir. Sadece şık bir keten pantolon ya da bir kot pantolon ile kolaylıkla şık bir kombin yapabilirsiniz. Gerek akşam yemeğe giderken gerekse iş kıyafeti olarak tercih edeceğiniz gömlek ve kazak kombini 2017 kış için kesinlikle tercih edilmesi gereken stil önerilerinden birisidir.

İspanyol kol gömlek modası

590fb803fabd1754fd665c723f75728e

Sonbaharın gelmesi ile birlikte artık gömlekler daha da sık giyilir oldu. Ancak bayan gömlek modelleri içinde bu yıl hızlı bir şekilde sokak modasına giriş yapan örneğin İspanyol kol gömlekler olduğunu söyleyebiliriz. Dilediğiniz renk ve desenli modeller ile kot pantolon kombinini hazırlayabilir ve dilediğiniz yere bu şık kıyafet ile katılabilirsiniz.

Yüksek bel pantolon modası

2017, stil, yüksek bel pantolon

Geçen yıldan itibaren hayatımızda olan yüksek bel pantolon modası 2017 de sizin için devam eden modellerdendir. Sizler de gerek kot modellerinden gerekse kumaş modellerinden pantolon almak istiyorsanız kesinlikle bol ve yüksek bel olan modellerden birini tercih edebilirsiniz. Üstelik desenli olan ve yüksek bel olan pantolonlar bu yıl sıklıkla karşımıza çıkacağa benziyor.

Kadife modası

2017, stil, kadife, elbise, cara delevingne

2017 modası denildiğinde belki de akla ilk kez gelecek olan kombin önerilerinden birisi de kadife sitildir. Sizler de kadife kumaşı seviyorsanız 2017 yılında her mevsim sıklıkla kadife modasını kombinlerinizde tercih edebilirsiniz. 2017 bahar için özel olarak hazırlanan elbise modellerinin pek çoğunda kadife kumaş detayını görebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve renkli kadife kumaşlar ile sizler de hem zarif hem de şık bir stil olabilirsiniz.

Bomber ceketler

2017, stil, bomber ceket

Gençlik modasının vazgeçilmez parçası olan Bomber ceketleri 2017 yılında sıklıkla görebilirsiniz. Dolabınızda mutlaka bir tane Bomber ceket bulundurmaya özen gösterin.