2017 Çanta Trendleri

Kadınların şık görünümünü tamamlayan en önemli aksesuarlardan birisi olan çanta, bu yıl da farklı modellerle karşımıza çıkıyor. 2017 yılının son trendi çanta modellerini sizler için araştırdık ve bir liste yaptık…

İşte son moda çanta trendleri:

Çapraz Bağlama Çanta Modelleri:

2017-çanta-trendleri-çapraz-bağlamalı-çanta

Çantalarını rahat ve güvenli bir biçimde taşımak isteyen kadınlar için mükemmel bir seçim olan çapraz bağlama çantalar, tasarımları ile de göz doldurmaktadır. Farklı renkler ve farklı şekillerde müşteriye sunulan bu harika çantalar 2017 yılının trendleri arasında bulunmaktadır.

İpli Çanta Modelleri:

2017-çanta-trendleri-ipli-çanta

Ufak bir el çantası ve ucunda şık bir iplikle beğeniye sunulan bu modeller, 2017 yılının en çok tercih edilen trendleri arasında bulunmaktadır. Hem spor hem de klasik bir giyimde kullanabileceğiniz bu çantalarda metalik renkler dikkat çekmektedir.

Zarf Çanta Modelleri:

2017-çanta-trendleri-zarf-çanta

Özellikle şık bir gecede yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz zarf çantalar bu sene taşlı ve simli modelleri ile dikkat çekmektedir. Şıklığınızı mutlaka bu tip bir çanta ile tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.

Kutu Çanta Modelleri:

2017-çanta-trendleri-kutu-çanta

2016 yılından beri moda olan kutu çanta modelleri, 2017 yılında da sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle deri görünümlü ve mat renkleriyle dikkat çeken kutu çanta modelleri kullanan kişide de fark yaratıyor.

Vintage Model Çantalar:

2017-çanta-trendleri-vintage-model

Modası hiç eskimeyen vintage çantaları, 2. El ürün satan yerlerde bulmanız mümkün olacaktır. Özellikle eski dönemleri beğenen ve buna göre giyinen hanımların tercihi olan vintage çantalar, farklı tasarımlarıyla da dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Sırt Çantaları:

2017-çanta-trendleri-sırt-çantası

Şık ve sportif olmak üzere ikiye ayrılan sırt çantaları, rahatına düşkün kadınların tercihi arasında yer almaktadır. Simli ve metalik renkleri 2017 yılında moda olan sırt çantalarını satın almayı düşünmelisiniz.

Clutch modelleri:

2017-çanta-trendleri-clutch

Pastel renklerle hanımların dikkatini çeken clutchlar bu senenin de favori çanta modelleri arasında yer almaktadır. Farklı olmak isteyen her kadının mutlaka incelemesi gereken bu modellerle çok şık olacağınızın da garantisini veriyoruz!

Kadife Çantalar:

2017-çanta-trendleri-Kadife-Çantalar

Moda haftalarında sıklıkla kullanılmaya başlayan kadife çantalar, 2017 yılının en çok dikkat çeken çanta trendlerini oluşturmaktadır. Mutlaka incelemelisiniz…