2017 Abiye Modelleri

Abiye modelleri her yıl farklı tasarımlar ile göz kamaştırıyor. Ünlü tasarımcıların yeni gece elbisesi modelleri özel gün ve gecelerinizde yıldız gibi parlamanızı sağlıyor. 2017 yılında abiye tasarımları hem modern hem de geleneksel özellikler taşıyan farklı tasarımlarda sunulacak. Abiye modellerinde sadelik ve romantizm, ışıltı ve hareket gibi farklı tasarımların öne çıktığını göreceğiz. Abiye modelleri 2017 yılında şaşırtıcı detaylarla modern ve geleceğin modasına göz kırpıyor.  

moda-2017-abiye-modelleri-siyah-suslemeli-elbise

Önümüzdeki sezonlarda Abiye modellerinde işlemeli dantel tasarımlar, mini ve vücudu saran tasarımlar, uzun ve farklı kesim detaylı tasarımlar, payetli modeller gibi birbirinden şık tasarımlarla karşılaşacağız. Abiye modellerinde hem mini hem de uzun modellerde kesim detayları modern çizgiler taşıyacak. 2017 Abiye modellerinde her zevke uygun farklı şıklıkta tasarımlar görmek mümkün olacak.

Abiye Modelleri 2017 Tasarımları

Moda dünyası 2017’de geleceğe göz kırpan ve zamanın ruhunu yansıtan tasarımlar sunacak. Tarz ve şıklığın bir arada olduğu yeni tasarımlarda yeni kesim detayları ve yeni renkler öne çıkıyor.  Cesur ve modern stillerin göze çarptığı tasarımlarda farklı özel günler için farklı tasarımlar sunuluyor. Nikah, düğün, nişan, kına, kokteyl, parti gibi çok özel günler için giyilebilecek abiye tasarımları bulunuyor.moda-2017-abiye-modellerimor-elbise2017 Abiye modelleri dekolte ve kesim detaylarında yenilikçi tarzlar sunuyor. Sırt dekoltesinin öne çıktığı 2017 abiye modelleri romantik renklerin sofistike etkisini taşıyor. Siyah, kırmızı, gold, yeşil gibi renklerin öne çıktığı tasarımlarda uçuk renklerin de dekolte ile birleştiği modeller yer alıyor. Her zaman vazgeçilmez siyah ve kırmızı renkler de tasarımlarda yerini almış.

Abiye 2017 Trendi

2017 yılının gece abiye trendinde uzun, sırt dekolteli, sofistike tarzda modellerin yer alacağını söyleyebiliriz. Işıltılı gece elbiselerinde süslemelerin daha romantik ve sade olarak tercih edileceği 2017 abiye trendi şıklık ve tarzı bir arada sunuyor.

moda-2017-abiye-modelleri-suslemeli-sade-elbise

2017 yılında abiye seçimi yaparken modern kesimleri ve tarz yaklaşımları tercih etmelisiniz. Kırmızı gece elbiselerinde zarafet çizgilerini 2017 yılında bulabileceksiniz. Farklı renklerinde öne çıkan yeni tasarımlarda tarz duruşu olan elbiseler öne çıkıyor. Seçiminizi yaparken yeni ve modern kesimleri takip etmeniz yararlı olacaktır.