2016 “Renkli” Bir Yıl Olacak

Merhaba sevgili okurlarım.

Bu günden sonra sizlere Pink Women’s ailesinin bir üyesi olarak ulaşmanın onurunu yaşıyorum.Zevkle okuyup değişik ve harika fikirler sahibi olabileceğiniz yazılarla sizlerin karşısında olacağım.
İlk yazım markaların 2016 Koleksiyon ve renkleri hakkında olacak. Bu yıl neler trend neler moda ve hangi renkler daha gözde sizin için araştırıp kaleme alacağım.
Hadi başlayalım.

2016 çok renkli bir yıl olacak.

Zıt kutupların şirin ve masum çocukları onlar; Soluk Pembe ve Bebek Mavisi tasarımcıların koleksiyonlarında çoktan yerlerini aldı. 2016 İlbahar/Yaz Koleksiyonlarında podyumlarda bolca göreceğimiz bu zıt kardeşleri global renk otoritesi PANTONE seçti. Bedenlerimiz 2016 da masumiyet ve derinliği aynı anda yaşayacak.Özellikle LOUIS VUITTON koleksiyonunda Rose Quartz’ı sıkça göreceğiz .
moda, Louis Fernanda Hin Lin Ly
En özel günlerin en narin ve en şık rengi beyaz bu yıl en cesur haliyle podyumların romantizmini arttıracak. “Beyaz” Krep ve İpek kumaşlarda rahatlığı ve sadeliği bize sunan tasarımcıların vazgeçilmezidir. ALEXANDER WANG ve BALANCIAGA podyumlarını beyazla güçlendiren markalar.

moda, balenciaga, Riley Keough
Tabi HERMES’in kırmızı ipek kumaştan bol pantolonlarını, MARNI’nin sarı-siyah kombinleri ve MAXMARA’nın sarı çizgili bol pantololarının yer aldığı koleksiyonlar podyumları renklendirecek.

moda, Hermes, Amilna, Estevao
Doğaya paralel renkleriyle natural ve rahat renk terciklerinde bulunan CALVIN KLEIN, JASON WU, JIL SANDER ve DEREK LAM kendinden emin adımlarıyla podyumları sallayacak koleksiyonları bizlere sunacaklar.

BÜYÜK ve RENKLİ AKSESUARLAR

Bu yıl markaların neredeyse tamamına yakını iri ve çok renkli, karakteristik çizgilere sahip bol desenli aksesuarlar ile karşımıza çıkıyor.
DIOR’un çiçek desenli ve yumuşak kumaşlı boynu tamamıyla saran tasmaları, LOUIS VUITTON’un ağzı büzgülü ince saplı torba çantaları, SAINT LAURENT’in prensesleri bile kıskandıracak parlak taşlı taçları, PRADA’nın Pembe renkli ve eğlenceli küpeleri, KENZO’nun bele dolanan cesur ve modern bel çantaları, SALVATORE FERRAGAMO’nun lastik tabanlı bağcıklı spor sandaletleri aksesuarlarda ki rahatlığı ve konforu arayanlar için mükemmel tercihler olacak.
Bu kadar güzel aksesuarların arasında seçim yapmak zor olsa da her parça size ayrı bir hava katacaktır.

Havalı Kalın…

Related Posts

Modaya Dair Yanlış Bildikleriniz
Bu Yıl Aşkın Rengi “Pembe”
2016 Işık Saçan Koleksiyonlar