2016 Işık Saçan Koleksiyonlar

Zaman asla eskimez diyen tarzı ve koleksiyonu ile GIVENCHY bizi geçmişe götürüyor. Kimimiz gençliğimizi kimimiz çocukluğumuzu hatırlıyoruz.

Givenchy-Laura Julie

Sanki GIVENCHY eşlik edercesine bize yol gösteren CALVIN KLEINE 90’ların rahat ve sadeliğini bizimle paylaşıyor.

calvin-Vanessa Moody

Beyazın cazibesine ve doğallığına kapılan BALENCIAGA rahatlığı ve modern tarzı yansıtacak bu yılki koleksiyonunda.

balenciaga-Riley Keough

Bu kadar geçmişe gitmişken 1970’lerin rock star’larını bize unutturmayacak bir koleksiyon ile RODARTE ‘ye 2016 koleksiyonunda çok ilgi duyulacağı aşikar.

rodarte_Julee-Huang

Geçmişi geride bırakıp genç neslin gelecek hayallerini süsleyen modern ve çok renkli koleksiyonları da kaleme   alalım birazda.

GUCCI her zaman rahatlığı ve renkli desenleri sevenler için çok feminen ve modern bir koleksiyon hazırlamış hanımlar için.

gucci-Anka Kuryndina

ALEXANDER MCQUEEN, GUCCI kadar ateş rengi kırmızıya fazla yer vermese de romantik viktoryen tarzını yine konuşturmuş.

alexander_vanessa-axente

Modern kadınların bu yılda vazgeçemeyecekleri diğer isim CELINE olacak. Siyah ve beyazı harmanlayarak yeni modernizim havası ile güçlü duruyor.celine_lois_schalkwijk

Artık biraz daha geleceğe gitme zamanı geldi diyorum ve MARC JACOBS’un Hollywood yıldızlarının ışığını yakalamış koleksiyonu gösterişin zirvesinde yer alıyor.Rengarenk desenli ve rahat tasarımların yer aldığı koleksiyonu büyük yankı uyandıracak.

marc_natalie-westling

Geleceği bir tık daha fazla gören bir markayı kadrajımıza alıyor; LOUIS VUITTON. Herkesten bir adım önde olmanın verdiği rahatlıkla koleksiyonunu diri tutan aksesuarlar oyuna dahil edilmiş. Dinamizmini hakim renk olan Pembe ve siyahın gücü ile birleştirerek podyumları hareketlendiriyor. Genç kuşağın ve halen enerjisi bedenine sığmayan kadınların favori seçimlerinden olacak.

Louis_Fernanda Hin Lin Ly

Aslında 2016 için hazırlanan o kadar çok koleksiyon var ki, bir çok markaya burada yer vermek ve onları size anlatmak için sabırsızlanıyorum.

2016  İlkbahar ve Yaz koleksiyonlarına “Spor” ve “konfor” hakim olacak.

 

Güzel kalın.

 

Related Posts

Sağlıklı Yaşam Notları
Bu Yıl Aşkın Rengi “Pembe”
2016 “Renkli” Bir Yıl Olacak