14 Şubat Tavsiyeleri

14 Şubat öncesinde biriyle tanışmak ve bu güzel günü yalnız geçirmek istemeyenler, bu yazımızda anlatacağımız önerilere dikkat edebilir. Hangi saç tarzı ve renkleri karşı cinsi etkiler? Giyim tarzınızla karşınızdaki insanı nasıl etkileyebilirsiniz? Mekanda kendinizi nasıl belli edebilirsiniz? Hangi hareketleri yapmalı, hangilerinden uzak durmalısınız? Hepsini sizler için araştırdık…

Kadınlar mutlaka saçınızı açık bırakın:

Saçı açık kadınlar, erkekler için güçlü ve çekici imajı veriyor. Bu nedenle sevgili bulmak isteyen kadınlar, saçlarına özen göstermeli ve açık bırakmalı. Bakımlı saçlar erkekleri daha çok çekiyor.

Erkekler saçlarınıza özen gösterin:

Dağınık ve taranmamış saçlara sahip olan erkekler kadınlarda olumsuz bir imaj bırakıyor. Bu sebeple evden çıkmadan önce tüm erkekler saçlarını düzene sokmalı. Güzel saçlara sahip erkekler güçlü bir imaja sahip oldukları için karşı cinsle daha kolay tanışabiliyor.

Aksesuarlara dikkat:

Kadın ve erkekler mutlaka kullandıkları aksesuarlara dikkat etmeli. Saç tokasından saate kadar her türlü aksesuar karşı cinste belli bir intiba bırakıyor. Kaliteli ve şık aksesuarlar tercih edildiği takdirde, karşı cinsi etkilemeniz çok kolay olacak. Bu arada bizden size tavsiye aksesuar olarak piercing son dönemde oldukça dikkat çekiyor.

Erkekler takım elbise giymeye çalışın:

Düğün gibi davetlere, özellikle de işe takım elbise ile giden erkekler, büyük dikkat topluyor. Takım elbise erkekte güçlü ve zengin imajı sağladığı için kadınların dikkatini daha çabuk çekiyor.

Kadınlar şık giyinmeyi asla pas geçmeyin:

Kadınlar ise işe giderken mutlaka şık giyinmeyi tercih etmeli. Paspal ve kötü giyim kadınlarda negatif durumlara yol açıyor, bizden söylemesi…

Erkekler sakal bırakın:

Son dönemlerde özellikle çöpçatanlık uygulamaları ve sitelerine bakıldığı zaman, sakallı erkek profillerinin daha çok talep gördüğünü fark ediyorsunuzdur… Bir erkeği erkek yapan özelliğin sakal olduğunu söyleyen kadın sayısı azımsanmayacak kadar çok! Bu nedenle yeni bir aşk arayan erkekler mutlaka sakallarına gereken özeni göstermeli!

Hem erkekler hem kadınlar beden dilinizi iyi kullanın:

Özellikle mekanlarda takılırken beden dilini iyi kullanan kadın ve erkekler, karşı cinsi daha kolay etkilemektedir. Bu durum bilimsel araştırmalarla da kanıtlanmıştır. Etkileyici ve çekici bir beden dili, yeni bir aşka yelken açmanızda büyük rol oynayacaktır.

Son olarak telefon numaranızı vermekten çekinmeyin:

Biriyle tanıştınız ve sizden numaranızı istedi. Onunla telefon numaranızı paylaşmaktan çekinmeyin! Belli mi olur belki hayatınızın aşkını bulmuşsunuzdur…

Bu tavsiyelere uyduğunuz takdirde, yeni bir aşka yelken açmanız hiç zor olmayacak.

Başarılar…

Sevgiyle kalın.