14 Şubat Hediye Önerileri

14 Şubat’a az bir zaman kala tüm çiftler birbirine hediye almak için araştırma yapmaya başladı. Sevgimizi en güzel şekilde ifade ettiğimiz günlerden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü için birçok farklı hediye önerileri de hem alışveriş mağazalarında hem de sitelerin vitrinlerinde yerini almıştır.

Peki sevgimizi en güzel şekilde hangi hediyelerle yansıtabiliriz? 14 Şubat’ta sevdiğimiz insana nasıl bir hediye alalım?

Romantik Yastıklar:

14-Şubat-hediye-önerileri-romantik-yastıklar

Sevgililer Günü’nde özellikle “özel bastırılan” yastıklar ön plana çıkmaktadır. Dilerseniz sevgilinizle olan fotoğrafınızı bastırın, dilerseniz de güzel bir söz bu yastıklar sürekli olarak modadır. Bunun yanı sıra kalp şeklinde yastıklarla öpücük şeklindeki yastıklar da çok sık satılmaktadır.

Kar Küreleri:

14-Şubat-hediye-önerileri-kar-küresi

2017 yılının trend hediyelerinden birisi olan kar küreleri de sevgilinize, sevginizi göstermenizin en güzel yolu olarak kabul ediliyor.

Özel Hediye Paketleri:

14-Şubat-hediye-önerileri-kozmetik-sepeti

Birkaç senedir moda olan özel üretim hediye paketleri, sevgilinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmektedir. İçerisinde çikolatadan çiçeğe, kalplerden güzel sözlü yazılara kadar birçok şey bulunan bu paketleri, kendi tercihinize göre de hazırlatabilmektesiniz.

Örneğin kadınlar erkek arkadaşları için çok şık bir ajanda, kalem, anahtarlık ve cüzdan paketi hazırlatabilirken, erkekler de kadın arkadaşları için muhteşem kozmetik paketi hazırlatabilmektedir.

Takılar:

14-Şubat-hediye-önerileri-takı

14 Şubat Sevgililer Günü’nde satış rekorları kıran takılar, özellikle kadınların aklını başından almaktadır. Sevgilinize verdiğiniz değeri göstermek için mutlaka incelemeniz gereken takılar her bütçeye uygun türleri nedeni ile de sık sık tercih edilmektedir. Kolye, küpe, bileklik ve yüzük olarak ön plana çıkan takılar gümüşten altına birçok alternatif içermektedir.

Nostaljik Hediyeler:

14-Şubat-hediye-önerileri-nostalji-90lar

Sevgilinizi eski zamanlara götürmek ve onu bu şekilde mutlu etmek istiyorsanız ona onun sevdiği nostaljik eşya ve ürünlerle dolu bir kutu hazırlayabilirsiniz.

Romantik Bir Akşam Yemeği:

14-Şubat-hediye-önerileri-romantik-akşam-yemeği

14 Şubat Sevgililer Günü’nde en güzel hediyelerden birisi de şık bir restoranda, romantik bir yemek yemektir. Bu nedenle sevgilinize sevginizi ve verdiğiniz değeri göstermek için onu şık bir lokantada yemeğe çıkarabilirsiniz.

Romantik Pasta:

14-Şubat-hediye-önerileri-romantik-pasta

Midesine düşkün olan çiftler, 14 Şubat’ı pasta keserek de kutlayabilir. Aşkınızı ifade edeceğiniz sözleri pastanın üzerine yazdırarak da romantik bir kutlama yapabilirsiniz.

Özel Bir Şiir Okuyun:

Sevgilinize olan duygularınızı ona yazacağınız özel bir şiirle de gösterebilirsiniz. Hatta bu şiiri ona mum ışığında hazırladığınız bir yemekle yüz yüze de okuyabilirsiniz.

Karışık Bir Müzik Listesi Hazırlayın:

14-Şubat-hediye-önerileri-müzik-listesi

Aşkınızı simgeleyen ve ikinizin çok sevdiği şarkıları bir araya getirerek harika bir müzik listesi hazırlayabilirsiniz.

Seni Seviyorum Notu Gönderin:

14 Şubat’ta sevgilinizin evine ya da iş yerine bir paket çikolata eşliğinde ‘Seni Seviyorum’ notu gönderebilirsiniz. Bu sevgilinizi çok mutlu edecektir.

Ona Yemek Hazırlayın:

14-Şubat-hediye-önerileri-yemek-hazırlamak-şarap

14 Şubat’ta sevgilinizin en sevdiği yemeklerden oluşan bir menü hazırlayarak onu mutlu edin. Yanına kırmızı şarap da açarsanız romantik bir gece geçirebilirsiniz.

 

Related Posts

Sevgililer Gününe Özel Mesajlar
El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü Programları