14 ŞUBAT “Aşkın Günü”

İşte geldi çattı “O gün”; bazen güzel geçen bir birlikteliğin nişanesi olan , bazen kızların gardolaplarına en güzel elbiseyi ekleme heyecanı olan, erkeklerin telaşla sevgiliye en güzel mekanı ve hediyeyi seçmenin zorluklarıyla dolu en heyecanlı gün “Sevgililer Günü”. Kimileri aşkını tazeleyecek olmanın gururu ile, kimileri ise aşkını güçlendirecek ve kalıcı hale getirecek olmanın heyecanı ile o güzel güne hazırlanıyor. O gün herkes mükemmel olmalı! Giydiğiniz kıyafetler, yaptırdığınız saçlar, rahat ama bir o kadar şık ayakkabılar ve asla vazgeçilmeyen kadınsı tonda ki makyajlar. En güzel makyaj önerileri için Suna hanımın tavsiyelerini muhakkak okumalısınız. 

Sevgilinin seçmiş olduğu mekanın atmosferine uygun olan narin ve eşsiz giyim tarzınızla geceye hazır olmanın rahatlığı kadınlar için ne kadar zorsa; mekanı ve hediyeyi seçecek olan erkekler içinde her şey o kadar zordur. Bu tercih ve seçimler sevgiliyi ne kadar tanıdığınızın bir göstergesi olacak beyler! Bu bilginin ışığında değerli editör arkadaşım Gamze hanımın mekan tercihlerine göz atın derim.
Mekan konusunu çözdüğünüzü varsayarak hediye olayına girmek istiyorum. Eğer niyetiniz geleceğe emin adımlar atmak ve aşkınızı mühürlemekse sizi bir çok seçenek bekliyor. Öncelikle sevdiğiniz kadının sizin düşüncelerinizin hangi yönde olduğunu anlamasına yardımcı olacak tercihler yapmalısınız.

 

swarovski-cupid-kalp-kolyeAşk’ın evrensel simgesi olan kalp motifli ürünler tam bir klasiktir. Kolye ile bütünleşmiş yada yüzüğün taşla birleştiği en derin manaların saklandığı hali sizi kararsız bıraksa da çok az zamanınızın kaldığını unutmayın.

 

 

 

 

adler-markiz-kesim-yakut-yuzuk

2016 Aşk’ın ve Romantizm’in ana renkleri Pembe ve Mavi.

Eğer sevgiliniz trendleri takip eden ve modaya düşkünse kesinlikle dikkatli olmalısınız beyler.Aşk denince akla ilk gelen mücevher olur. Mücevher denince Zümrüt, Yakut, Safir ve Pırlanta ilk akla gelen değerli taşlardır. Mücevheri aşka dönüştüren ADLER, markiz kesim yakut ve safir’i abanoz ağacı ile bütünleştiren eşsiz bir yüzük koleksiyonu ile sevgililer günü için sizi bekliyor. Evlilik teklifi yapmak isteyen beyler için muhteşem bir fırsat.
Tiffany-Infinity-bilezik

Sevginizi sonsuzluk ile ifade etmek istiyorsanız TIFFANY&CO Infinity Pırlantalarla süslü sonsuzluk sembollü bilezikleri de tercih edebilirsiniz. Elbette tercihleriniz bunlarla sınırlı değil. Unutmayın beyler zaman daralıyor. Elinizi çabuk tutun…

MONTBLAN-Great-Characters-Andy-Warhol_Special-Edition

Peki ya siz hanımlar; Sevdiğiniz adam bunca koşuşturmayı, stresi ve heyecanı yaşarken siz hediye için hazır mısınız? Sevdiğiniz erkek ile sonsuzluğa adım atmak gibi derin düşünceleriniz varsa öyle bir hediye seçin ki aşkınızı sonsuzluğa kavuştursun. Ölümsüz bir sanatçı olan Andy WARHOL’u Great Characters serisinde ağırlayan MONTBLANC kalemler alınabilecek nadir ve en değerli hediyelerden. Kim bilir belki evlenirken imzayı aldığınız kalem ile atar.
Aşk’la Kalın…

Related Posts

Sevgililer Gününe Özel Mesajlar
El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü Programları